Kërko

10000.00 Lek
Shes Toner printeri Dell

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
153 shikime

10000.00 Lek
Shes Toner printeri Dell

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
153 shikime

Përshkrimi

Shes toner printeri te ri ne qese,Dell 2330d/2330dn/2350d/
2350dn Toner U&R - 6000 pg
high yield - part PK941 sku
330-2650

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Sajdi

Sajdi
Sajdi Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Sajdi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Sajdi
  Sajdi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Komuna Parisit, 1001, Tirane, Tiranë, SHQIPERI
  41.32049, 19.80932

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shes Toner printeri Dell
  10000.00 Lek Shes Toner printeri Dell nga Sajdi