Kërko

450.00 Euro €
un jam valmiri jam i inderesum per pun

Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
409 shikime
Nuk ka foto

450.00 Euro €
un jam valmiri jam i inderesum per pun

Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
409 shikime

Përshkrimi

kerkoj pun jasht vendit ose ks gjilan kopshtar ose me ujsjells ose me pllaka ose banakier 044 229 448 jam i inderesum per pun jam edhe piktor

Kontaktoni valmir (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  valmir
  valmir
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Mergimtart E Gjilanit, Gjilan Molla Idrizi, Gjilan, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  450.00 Euro € un jam valmiri jam i inderesum per pun nga valmir