Kontrolloni me shitësin
Kerkoj 2 vajza

Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
458 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj 2 vajza

Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
458 shikime

Përshkrimi

Pershendetje...
Kerkoj 2 vajza masazhiere fisioterapiste mosha 23 40 vjeqe te paraqitshme.... Vetem njerez serioz.
Mir do ishte te dini dhe ndonje gjuhe te huaj.
Te interesuarat te lejn email dhe te prezantohem me nerkontakti

Kontaktoni Fabio (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Fabio
  Fabio
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tiran, Tiran, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkoj 2 vajza nga Fabio