Language:
EN
SQ
EN
Description
Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI “SHËTITORJA E PALMAVE”, jepen me qera:
1) Dyqan 100 metra katrore
2) Garazh/Magazinë 35 metra katrore
Të gjitha këto kanë pllaka të reja
Instalimet hidraulike dhe elektrike janë të reja
Ka ujë dhe energji elektrike 24 orë në 24. Ka tualet dhe lavaman.
Dyqan është në katin përdhesë të një ndërtese të madhe që është e banuar nga shumë familje, kjo do të rrisë bazën tuaj të konsumatorëve.
Garazhi mund të përdoret si një depo për biznesin tuaj.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Për më shumë informacione ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064
Shitet fustani
Shitet fustani
Per me shume kontaktoni...
Per Shitje
2
View item
250.00 Euro €
Learn more
Mitrovice
No Photo
300.00 Euro €
Learn more
Tiranë
No Photo
1000.00 Dollar US$
Learn more
Zvicer
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.