1500.00 Euro €
Cmimi i diskutueshem

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 muaj më parë
182 shikime

1500.00 Euro €
Cmimi i diskutueshem

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 muaj më parë
182 shikime

Përshkrimi

Jepet ambient biznesi me qera
Me sip 700 m2
Hapesire e bollshme me dritare, kati 0

Atributet

Transaksioni: Qira

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Fier, Fier, SHQIPERI

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  0 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagjja 16 Prilli Ish QTU, Qender, Fier, Fier, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Cmimi i diskutueshem Cmimi i diskutueshem Cmimi i diskutueshem Cmimi i diskutueshem
  1500.00 Euro € Cmimi i diskutueshem nga anonim