Kërko

Pa pagesë
Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 vjet më parë
3575 shikime

Pa pagesë
Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 vjet më parë
3575 shikime

Përshkrimi

[link text][1]Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro

Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani / Andon Zako Cajupi , 2+1 , + Banjo + Ballkon , Vetrate e madhe . Arredim Vintage . Me drite dhe i qete. Kati 9 me ashensor .
Qeraja 400 Euro ne muaj .

Tel. 069 77 63 141

[www.albaprona.com][2]

Per me shume Foto te Apartamentit :

http://www.albaprona.com/property/178

[APARTAMENTE ME QERA TIRANE - VILA ME QERA TIRANE - ZYRA ME QERA TIRANE - LOKALE ME QERA TIRANE - DYQANE ME QERA TIRANE - APARTMENTS FOR RENT TIRANA - VILLAS FOR RENT TIRANA - http://albaprona.com/page/4][3]


[1]: http://albaprona.com/page/4
[2]: http://www.albaprona.com
[3]: http://www.albaprona.com

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  440 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  TIRANE, TIRANE, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro
  Pa pagesë Apartament me Qera Ne Bllok , Rruga Pjeter Bogdani , 2+1 , 400 Euro nga Anonim