Kërko

250.00 Euro €
Don Bosko, Zyre Me Qira

QR CODE
Zyra
Postuar 3 vjet më parë
172 shikime

250.00 Euro €
Don Bosko, Zyre Me Qira

QR CODE
Zyra
Postuar 3 vjet më parë
172 shikime

Përshkrimi

Don Bosko Jepet me Qira zyre. Ndodhet ne katin e 2 banim, te nje pallati te ri dhe organizohet nga nje ambient dhe 1 tualet.

E pershtatshme per Zyre ose klinike.

Cmimi: 250 Euro/Muaj.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0698742723

Kontaktoni Anonymous (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonymous
  Anonymous
  121 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Don Bosko, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Don Bosko, Zyre Me Qira Don Bosko, Zyre Me Qira Don Bosko, Zyre Me Qira
  250.00 Euro € Don Bosko, Zyre Me Qira nga Anonymous