30000.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje, në Kune

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
426 shikime

30000.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje, në Kune

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
426 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 48 m² në Kune të Lezhës.
Hyrja ndodhet në katin e dytë.
Apartamenti ka:-një dhomë gjumi,
-një banjo të kompletuar
-një ballkon.
Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe me dritare duralumini.

ÇMIMI: 30’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1690 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kune, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 1+1 në shitje, në Kune Apartament 1+1 në shitje, në Kune Apartament 1+1 në shitje, në Kune Apartament 1+1 në shitje, në Kune Apartament 1+1 në shitje, në Kune
  30000.00 Euro € Apartament 1+1 në shitje, në Kune nga Rino Nika