20000.00 Euro €
Garsoniere në shitje në Kune

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
590 shikime

20000.00 Euro €
Garsoniere në shitje në Kune

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
590 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës.
Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe ofron: -një dhomë
-një banjo
-një ballkon.
Apartamenti shitet i pamobiluar.

ÇMIMI: 20’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1684 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kune, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Garsoniere në shitje në Kune Garsoniere në shitje në Kune Garsoniere në shitje në Kune Garsoniere në shitje në Kune Garsoniere në shitje në Kune
  20000.00 Euro € Garsoniere në shitje në Kune nga Rino Nika