Pa pagesë
Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
156 shikime

Pa pagesë
Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
156 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 85m2 e organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Nodhet ne katin e 6 te banimit me ashensor ne nje pallat me punime cilesore. Apartamenti ka pamje nga deti dhe mali. Apartamenti i ka te gjitha dokumentat ( certifikat pronesie) Ndodhet perballe Restorant Ara ne Shengjin. Kontakt; +355692633915

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin, Shengjin, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin
  Pa pagesë Shitet apartament me dy dhoma gjumi ne Shengjin nga Anonim