Kërko

Pa pagesë
Shitet apartament 1+1 ne zonen e varri Bamit,Tirane

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
142 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet apartament 1+1 ne zonen e varri Bamit,Tirane

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
142 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52 m2 neto me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues parafabrikat.Apartamenti eshte i rregulluar mjaft mire me termoizolim dhe hidroizolim.Shitet me cmim 48 milion leke te vjetra.Tel 00355682812116

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  16 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Varri i bamit,porcelan, Varri i bamit,porcelan, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet apartament 1+1 ne zonen e varri Bamit,Tirane nga Anonim