180000.00 Euro €
SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
324 shikime

180000.00 Euro €
SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
324 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me:
Adresë: ???? Pallati i Ri tek Teatri Migjeni, Shkoder
Sipërfaqe totale: ????109 m² Kati I

–✔ E gjitha e shtruar me pllake.
–✔ Ambient i cili ne perberje ka fasade xhami qe sherben per reklamim sa me te mire.
–✔ Ka hapesire te bollshme dhe eshte I pershtatatshem per cdo lloj aktiviteti.
–✔ Pamje nga rruga kryesor, dhe mbrapa.

????ÇMIMI: 180,000 €
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
????+355676666765
????+355695292667
ose
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1690 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Teatri Migjeni, Shkoder, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.05288, 19.53435

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES
  180000.00 Euro € SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES nga Rino Nika