62400.00 Euro €
SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
159 shikime

62400.00 Euro €
SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
159 shikime

Përshkrimi

Sun real estate ofron per shitje apartament 1+1 me:
adrese: tek kompleksi bexhisteni, shkoder
siperfaqe: 104 m2, kati VI
perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
nje dhome gjumi
nje banjo
- nje ballkon
cilesite e shtepise:
dy kondicionere
e shtruar e gjitha parket
shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje.

Cmimi: 62,400

te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355676666765
+355695292667
ose
sunrealestate. al@gmail. com

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 9 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1698 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  9 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bexhisteni, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.05288, 19.53435

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI
  62400.00 Euro € SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI nga Rino Nika