Pa pagesë
Shes dyqan ne LEZHE

Dyqane
Postuar 5 vjet më parë
452 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shes dyqan ne LEZHE

Dyqane
Postuar 5 vjet më parë
452 shikime

Përshkrimi

Shitet dyqan me siperfaqe 100 m2 ne Lezhe,prane prokurorise.Dyqani ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri.Dyqani eshte me hipoteke.Aktualisht eshte me qera.Dyqani shitet 2000 euro/m2.Tel 00355695291520

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  40 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lezhe,, Lezhe,, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shes dyqan ne LEZHE nga Anonim