Kërko

2500.00 Euro €
Jap me qera dyqan+apartament ne Durres ,plazh❗️

Dyqane
Postuar 3 vjet më parë
874 shikime
Nuk ka foto

2500.00 Euro €
Jap me qera dyqan+apartament ne Durres ,plazh❗️

Dyqane
Postuar 3 vjet më parë
874 shikime

Përshkrimi

Dyqani ndohet prane hotel Adriatikut, plazhe lagjja nr. 13 rruga pavarsia , i pershtatshem per piceri , fast food , byrketore ,market , parukeri etj...
zone e frekuentuar gjate sezonit verore
Apartamenti gjendet ne te njejtin pallatat ne katin e 3 komplet i mobiluar...
cmimi i volitshem ❗️❗️❗️
Tel: + 355 69 539 6302 (whatsup)
+382 69 640 999 (viber)
cmimi

Kontaktoni Arlind (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Arlind
  Arlind
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Pavarsia, Plazh, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2500.00 Euro € Jap me qera dyqan+apartament ne Durres ,plazh❗️ nga Arlind