25000.00 Euro €
Shitet ambient biznesi ne Elbasan

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 2 vjet më parë
287 shikime

25000.00 Euro €
Shitet ambient biznesi ne Elbasan

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 2 vjet më parë
287 shikime

PërshkrimiOkazion‼️
~Shitet ambjent biznesi ne Elbasan. Me tapi dhe hipoteke.
~Adresa:Lagja partizani,Rruga Ismail Zyma,Elbasan

Profili i Albanian Property

Albanian Property
Albanian Property Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Albanian Property (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Albanian Property
  Albanian Property
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Elbasan, Elbasan, Elbasan, Elbasan

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet ambient biznesi ne Elbasan Shitet ambient biznesi ne Elbasan Shitet ambient biznesi ne Elbasan Shitet ambient biznesi ne Elbasan
  25000.00 Euro € Shitet ambient biznesi ne Elbasan nga Albanian Property