400.00 Lek
11 zog i zi

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
113 shikime
Nuk ka foto

400.00 Lek
11 zog i zi

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
113 shikime

Përshkrimi

Hyrja ndodhet ne katin e 6-te mbas karburantit Er-Petrol ne zog te zi.
Hyrja eshte 1+1. Jepet me qira bosh. Kuzhina e re hapesire per familje te reja. Ballkon shume i bollshem.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Kontaktoni Ema Bujari (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Ema Bujari
  Ema Bujari
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Hysni Gerbolli, 1001, Zog I Zi, Tiranë, SHQIPERI
  41.33532, 19.80314

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  400.00 Lek 11 zog i zi nga Ema Bujari