400.00 Lek
11 me qera Zog i Zi

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
125 shikime
Nuk ka foto

400.00 Lek
11 me qera Zog i Zi

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
125 shikime

Përshkrimi

Hyrja ndodhet ne katin e 6-te te nji apartamenti me ashensor mbas karburant Er-Petrol ne Zog te Zi. Hyrja jepet e pa mobiluar perveq kuzhines dhe banjos.

Profili i Ema Bujari

Ema Bujari
Ema Bujari Regjistruar për 8+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Ema Bujari (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ema Bujari
  Ema Bujari
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zog I Zi, 2001, Zog I Zi, Tiranë, SHQIPERI
  41.33562, 19.8163

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  400.00 Lek 11 me qera Zog i Zi nga Ema Bujari