50.00 Euro €
Shtepi pushimi

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
322 shikime

50.00 Euro €
Shtepi pushimi

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
322 shikime

Përshkrimi

Shtepi pushimi 2+1 ne sarand

Atributet

Transaksioni: Qira

Profili i Shtepi Pushimi

Shtepi Pushimi
Shtepi Pushimi Regjistruar për 9+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Shtepi Pushimi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Shtepi Pushimi
  Shtepi Pushimi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Skenderbeu, Sarandë, Sarandë, Vlorë, SHQIPERI
  39.87437, 20.0078

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtepi pushimi Shtepi pushimi Shtepi pushimi Shtepi pushimi Shtepi pushimi Shtepi pushimi Shtepi pushimi
  50.00 Euro € Shtepi pushimi nga Shtepi Pushimi