450.00 Euro €
Shtepi me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 7 muaj më parë
317 shikime

450.00 Euro €
Shtepi me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 7 muaj më parë
317 shikime

Përshkrimi

Jap me qera katin përdhes qe mund te perdoret si garazhd dhe katin 1 te viles

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Qira

Profili i Ida Drogu

Ida Drogu
Ida Drogu Regjistruar për 7+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Ida Drogu (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ida Drogu
  Ida Drogu
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Xhanfize Keko, 1000, Xhamlliku, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera
  450.00 Euro € Shtepi me qera nga Ida Drogu