15000.00 Lek
Jepet shtepi me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
633 shikime
Nuk ka foto

15000.00 Lek
Jepet shtepi me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
633 shikime

Përshkrimi

Jepet shtepi me qera ne zonen e Kinostudios. Shtepi private e pamobiluar, me oborr edhe bace. Ka vend per te parkuar makinen. Shtepia eshte 2+ 1 ne gjendje te mire.
Per me teper informacion ju lutem kontaktoni numrin: 0698337528

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Anxhela

Anxhela
Anxhela Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Anxhela (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Anxhela
  Anxhela
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Shefqet Kuka, 1001, Kinostudio, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34955, 19.85048

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  15000.00 Lek Jepet shtepi me qera nga Anxhela