20000.00 Lek
JAp me Qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
645 shikime
Nuk ka foto

20000.00 Lek
JAp me Qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
645 shikime

Përshkrimi

Japim me qera Garsoniere,sip e banuar 30 metra katrore,e mobiluar me condicioner,e vlefshme per 2 veta.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Kela

Kela
Kela Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Kela (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Kela
  Kela
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga "Artan Lenja" Nr 83, 21-shi, Tiranë, SHQIPERI
  41.32908, 19.79788

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  20000.00 Lek JAp me Qera nga Kela