Kërko

40.00 Lek
Qender Tirane jepet shpi private me oborr dhe parkim ke Fan Noli

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
328 shikime

40.00 Lek
Qender Tirane jepet shpi private me oborr dhe parkim ke Fan Noli

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
328 shikime

Përshkrimi

Jap me qera shpi private me oborr dhe parkim pjeserisht e mobiluar tek pazari i ri osé ke fan Noli.kerkohet garanci dy muaj + garanci un e drita .....ideale per cift osé singol...stabel ekonomikisht..Jo familje flm . watsupp 00393293333445 Mario.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Mario

Mario
Mario Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Mario (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mario
  Mario
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pazari I Ri, 1007, Pazari I Ri .Shkolla Fan Noli, Tiranë, SHQIPERI
  41.3295, 19.82482

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Qender Tirane jepet shpi private me oborr dhe parkim ke Fan Noli
  40.00 Lek Qender Tirane jepet shpi private me oborr dhe parkim ke Fan Noli nga Mario