350.00 Euro €
Qender Tirane shpi me oborr dhe parkim

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
211 shikime

350.00 Euro €
Qender Tirane shpi me oborr dhe parkim

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
211 shikime

Përshkrimi

Shpi private me oborr dhe parkim ke pazari i ri 1+1 .per cift.ose singol watsupp 00393293333445

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Mario

Mario
Mario Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Mario (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mario
  Mario
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pazari I Ri, 1007, Pazari I Ri .Shkolla Fan Noli, Tiranë, SHQIPERI
  41.3295, 19.82482

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Qender Tirane shpi me oborr dhe parkim
  350.00 Euro € Qender Tirane shpi me oborr dhe parkim nga Mario