Shitësi e ka shënuar këtë listim si REZERVUAR

40000.00 Lek
shtepi me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
245 shikime

40000.00 Lek
shtepi me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
245 shikime

Përshkrimi

jepet shtepi me qera 2+1 kati 2 i nje vile 3 kateshe. 110m2 rruga dibres pran vila gold. cmimi i padiskutueshem .0695800713

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i toni tni

toni tni
toni tni Regjistruar për 1+ vit 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni toni tni (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  toni tni
  toni tni
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Dibres, 1000, Selvia, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34435, 19.83694

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  shtepi me qera shtepi me qera shtepi me qera
  40000.00 Lek shtepi me qera nga toni tni