Kërko

20000.00 Euro €
Garsoniere për shitje në Kune

Te ndryshme
Postuar 3 vjet më parë
373 shikime

20000.00 Euro €
Garsoniere për shitje në Kune

Te ndryshme
Postuar 3 vjet më parë
373 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e trete tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës dhe ka nje ka sipërfaqe prej 42 m².
Perbehet nga:
-një dhomë
-një banjo
-një ballkon.
Apartamenti shitet i pamobiluar.
ÇMIMI: 20’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti:

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 3 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1685 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  3 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lezhe, Kompleksi Uldedaj, Kune, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Garsoniere për shitje në Kune Garsoniere për shitje në Kune Garsoniere për shitje në Kune Garsoniere për shitje në Kune Garsoniere për shitje në Kune
  20000.00 Euro € Garsoniere për shitje në Kune nga Rino Nika