Kërko

800.00 Euro €
Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra

Zyra
Postuar 2 vjet më parë
242 shikime

800.00 Euro €
Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra

Zyra
Postuar 2 vjet më parë
242 shikime

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim (kati i 3) te nje pallati te ri ne nje nga zonat me atraktive te Tiranes ne zonen e ish parkut ( ne krahe te Globe).
Apartamenti eshte i pozicionuar nga juglindja dhe fasada e tij eshte totalisht e ekspozuar ne rrugen e Kavajes duke e bere kete apartament mjaft te pershtatshem edhe per aktivitet biznesi ne fushen e sherbimeve apo zyrave.

Kontaktoni Miri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Miri
  Miri
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prane "Globe", Rr. Kavajes, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra
  800.00 Euro € Okazion!!! Apartament i pershtatsgem per zyra nga Miri