Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tokë për shitje në Kune të Lezhës

700000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës.
Toka ka një sipërfaqe prej 10’000 m² dhe është e përshtatshme për vila pushimi, resorte.
Toka gjendet në një zonë shumë të qetë dhe vetëm 250 m larg nga plazhi.
Zotëron dokumentacionin e duhur të pronësisë.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "