Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes apartament ne Golem

30.00 Euro €

Përshkrim

Kam nje apartament ne Golem 56m2 me salon, 1 home gjumi,banjo e dy ballkone ne katin e 5. Vendodhja eshte ngjitur me Kompleks Freskia dhe Alb Adriatik. Eshte me documentary te rregullta. Çmimi eshte €30.000 i mobilise.. Edhe mund ta nderroj me ndonje apartament tjeter me 2 dhoma gjumi dhe mund te jap shares lekesh po ne Golem e dua. E dua me dy dhimta nga femijet mu kane rritur dhe e kemi te domosdoshem.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "