Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private në shitje në rrugën “Kokej”

4500000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në rrugën “Kokej”.
Shtëpia ofron: – një sallon + kuzhinë,
– një dhomë gjumi,
– një banjo.

Cilësitë e shtëpisë: – është e shtruar me pllakë
– ka dritare duralumini të pajisura me grila
– kondicioner në sallon
– është restaururar kohët e fundit

Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim.
Shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e duhur të pronësisë.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "