Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet ap.2+1+2wc, kati 3, 106m2, Elbasan.

70000.00 Euro €

Përshkrim

SHITET 2+1+2wc+blk k3, siperfaqe 106m2, P.Ri siper parkut Rinia ne Elbasan .
* Cmim Shitje 70.000 € !
* Kontakt / 0694791410 _viber_whatsapp_instagram Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "