Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes Apartament 2+1

48.00 Euro €

Përshkrim

Shes Apartament 2+1 plus ballkon, 77 m2 rruga e dajtit direkt siper Restorant Fresku. Pallati eshte me leje ndertimi dhe proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit dhe shitet teresisht i mobiluar.
Kontakt: tel 0692400700
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "