Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
12/05/2019
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten...
130.00 Euro €
12/05/2019
kerkoj kamarriere per te punuar,paga sipas marrveshjes
krkoj 3 puntore per kamarriere ne restaurant, ne kosove
Prishtine 500.00 Euro €
11/05/2019
Nightclub
Pune ne Rimini ( Itali) kerkojme vajza per punesim ne nightclub.
3000.00 Euro €
09/05/2019
Kerkoj Kujdestare Sociale ne Itali
EUROPEAN ACADEMY kerkon te punesoje kujdestare sociale ne Itali : European Academy eshte nje AGJENCI SHERBIMESH qe ka si mision rekrutimin e personave qe jane te interesuar per te studiuar dhe punuar jashte shtetit perfshire programet e trajnimit profesional. Objektivi yne eshte te rrise standartet ...
Tiranë 900.00 Euro €
06/05/2019
Kamarier
Pershendetje Kerkoj te punesoj kamarier me elsperien ne bar kafe te kompleksi kika 2 te komuna e parisit Te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit 0682123374
Tiranë 18000.00 Lek
06/05/2019
Kerkoj te punesoj kamarier
Pershendetje Kerkoj te punesoj kamarier ne bar kafe te kompleksi kika 2 te komuna e parisit Kerkohet te kete eksperienc dhe aftesi te mira komunikimi.
Tiranë 18000.00 Lek
Teleseller 03/05/2019
Teleseller
Kerkohen Teleseller qe deshirojne te punojne ne nje kontekst sifidues dhe anti- konvencional. Kandidati do te futet ne ekipin e Telesales dhe me mbeshtetjen e trajnimin e duhur, do te merret me shitjen e sherbimeve qe do ti ofrohen klientit nepermjet bisedimeve telefonike. Ne menyre me specifike, ka...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Operatori di contact center 03/05/2019
Operatori di contact center
Operatori di contact center Si richiede: • Ottima conoscenza della lingua italiana parlata e scritta • Ottimo uso del PC • Buona dialettica • Esperienza in call center Si offre: • Assunzione a tempo indeterminato • Stipendio ai massimi livelli del settore • Formazione retribuita • Ambiente di lavoro...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Redattore 03/05/2019
Redattore
Redattore! Per apertura a Tirana della filiale di societa editoriale italiana ricerchiamo : 10 Redattori Si richiede: • Buona conoscenza della lingua italiana parlata e scritta • Laurea • Ottime conoscenze informatiche • Velocità di scrittura • Capacità di analisi Si offre: • Stipendio tra i più ele...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Radiolog 03/05/2019
Radiolog
Poliklinika me vendndodhje ne qender te qytetit te Trentos, per nje zgjerim stafi, kerkon mjek Radiolog te specializuar ne radiologji diagnostike, me eksperience shumevjecare ne ekografi te brendshme (abdominale, indeve te buta dhe muskujve skeletor), rezonancë magnetike (RMN), tomografi aksidentale...
Kontrolloni me shitësin
30/04/2019
KERKOHEN AGJENTE MARKETINGU PER GJUHEN ANGLEZE!!!!!
ZZ group shpk kerkon te punesoje AGJENTE FINANCIAR per gjuhen ANGLEZE!!!! KERKOHET: -Disponibilitet pune Full Time -Te kene aftesi te mira komunikimi -Te kene aftesi per te punuar ne grup -Te zoteroje gjuhen angleze OFROHET: -Trajnime te vazhdueshme para dhe pas punesimit -Kontrate sipas ligjit te p...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Night Club 29/04/2019
Night Club
Kerkojme 4 femra 18-30 vjece per punesim ne lokal nate ne Turqi ,pagesa 2500 Euro ne muaj.
2500.00 Euro €
29/04/2019
gzime buzaku
Kerkoj pune (dado)
900.00 Euro €
28/04/2019
ESCORT
Kerkojme vajza urgjentisht per punesim ne Itali me perfitime 50%50 per te tjera informaxijon ,me kontaktoni.
Itali Kontrolloni me shitësin
27/04/2019
Vajza shoqeruese per night club
Pershendetje.Kerkohen 3 vajza per te punuar si shoqeruese ne nje night club ne Gjermani pagesa e kenaqeshme.per me shume kontaktoni ne email.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/04/2019
Sherbim Klienti ,Specialist gjuhe
Kerkohen specialist gjuhe dhe sherbim ndaj klientit ne Shqiperi,Kosove dhe Maqedoni.Do tju kerkohet te flisni me klientet tane vetem nepermjet bisedes.Pervoja paraprake e kujdesit ndaj klientit eshte e deshirueshme,por jo e domosdoshme.Orari pune fleksibel nga shtepia.Kerkohen mosha mbi 18 vjec. Po ...
Tiranë 500.00 Euro €
24/04/2019
Kërkohet kamarier
Gloria Bar Kerkojme kamarier me eksperience pune,te jete i komunikueshem,puna me dy turne. Adresa;afer gjimnazit partizani. Nr tel,0697528365
Tiranë Kontrolloni me shitësin
23/04/2019
Onyx Lounge Bar kerkon te punesoj kamarier
Onyx Lounge Bar kerkon te punesoj kamarer. Paga e kenaqshme + sigurime. Kontakt 0694757355 Adresa:Blv. Bajram Curri prane Maternitetit te Ri
Kontrolloni me shitësin
Kerkohet punojse lavanterie 21/04/2019
Kerkohet punojse lavanterie
Kerkohet punojse lavanterie :paga shume e kenaqshme ,ambjenti i pershtatshem per te punuar :Adresa:rruga Pashko Gjeci /kthesa e kamzes /titirane 0676968947
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Kujdestare
Kerkojm kujdestare per vajzen ton 17 muaj fillimi punes fillim mai 2019 per ma shum Informationen mundesh me na Kontaktu ne nr 0799337504
Kontrolloni me shitësin
MENAGJER SHITJE NE SHQIPERI 20/04/2019
MENAGJER SHITJE NE SHQIPERI
Aplikoni tani duke derguar CV ne [email protected] me te gjitha njohurite dhe eksperiencat tuaja te meparshme. Vetem te perzgjedhurit ftohen ne interviste!
Kontrolloni me shitësin
MENAGJER SHITJE 20/04/2019
MENAGJER SHITJE
MENAGJER SHITJE NE SHQIPERI Aplikoni tani duke derguar CV ne [email protected] me te gjitha njohurite dhe eksperiencat tuaja te meparshme. Vetem te perzgjedhurit ftohen ne interviste
Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Agjensi punesimi ne malte
Agjensi punesimi ne malte Kerkohen 4 pastruese femra per t punuar ne kompani pastrimi ne malte Kerkohen 2 ustallar armature Te interesuarit t kontaktojn ne wp per me shum info +35699659877
Kontrolloni me shitësin
19/04/2019
OFROHET PUNE PARUKIERE, TURNI I DYTE
OFROHET PUNE PARUKIERE. ME EKSPERIENCE TE PAKTEN 1 VIT. TE DIJE SHERBIMET E PRERJES, KREHJES, STILIM, MAKE UP ETJ.. 069 66 79 730
Kontrolloni me shitësin