Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
05/08/2019
Kamarjere femer
Kerkojm kamarjere femer per te punuar ne zvicerr. Kontakto ne Whatsapp +41792879069
Zvicer Kontrolloni me shitësin
04/08/2019
Holland! Kerkoj Pastruese per pune te vogla ne nje shtepi qe mirembahet cdo dite!
Kerkoj nje zonje per mirembajtjen e shtepise per nje kohe 3 mujorshe ne Holland .ne shtepi jemi 3 persona une dhe 2 femijet(me femijet merrem vete) Jemi njeres shume te thjesht dhe te mire , puna me hap te lehte pa u lodhur do jete 5 dite ne jave nga ora 09:00 deri ne 15:00 fundjava pushim. Do sheti...
Tiranë 1500.00 Euro €
31/07/2019
Kerkoj pastruse
Kerkoj 1 pastruse per 2 ore ne dite Nr 0672362265
Tiranë 150.00 Lek
30/07/2019
Kerkoj Puntore mbi 30 Vjeqare
Pershendetje. Kerkoj nje ndihmes, per nenen time. Vendi eshte 10 Kilometra prej Gjakove. Ne Kosove Per me shum informacione, edhe per pagesen ju lutem me kontaktoni per whats app. +41792301035 Tfala, Prenka
300.00 Euro €
2kCompany 23/07/2019
2kCompany
2kCompany Kerkon Staff . Njohes mjaft te mire te gjuhes italiane e shkruar dhe e folur . (Jo Call-Center) Tel : +355684376576
Tiranë 350.00 Euro €
22/07/2019
Kerkojm Urgjent Kujdestare per Femi ne Gjermani
Kerkojm nje Kujdestare per dy vajzat tona binjake 3 vjeqare. Nese ju jeni: * e dashtun me femi * shum e qet dhe e paster * Nuk keni Pression nga jasht * jeni kreative dhe besnike * dhe ne moshen mes 25-35 vjeqare Athere kontaktoni per ma shum imformata ne Viber ose WhatsApp +491744527905
Gjermani Kontrolloni me shitësin
16/07/2019
Edukatore Parashkollori
Kerkohet Staf 'Kopshti Smile': -Nje Edukatore me Parashkollor . -Nje Edukatore per grupin e 2-te(3-4 vjecar). Te kete eksperience pune te meparshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr.:0693786301.
Kontrolloni me shitësin
Looking to Hire Wordpress Developer! 15/07/2019
Looking to Hire Wordpress Developer!
WordPress Developers are responsible for both back-end and front-end development, including creating WordPress themes and plugins. They have different programming skills such as namely PHP, HTML5, CSS3, and JavaScript. They have also understanding of aesthetics (understanding element arrangements on...
Tiranë falas
Tirane, ofroj vend pune part time Shitje Bileta Avioni BestflyTickets.com 12/07/2019
Tirane, ofroj vend pune part time Shitje Bileta Avioni BestflyTickets.com
Bestflytickets.com eshte nje Agjensi qe merret me shitje te Biletave te Avionit, Rezervime Hoteli ne version Online dhe jo Local! Kerkoj Bashkepunues ne kete sistem qe une kam ndertuar! Kryesisht puna juaj konsiston ne Sjelljen e trafikut, vizitorit ne Webfaqe! Teknisht eshte pune SEO - Mirembajtie ...
Tiranë falas
10/07/2019
Parukeri Estetik
Parukeri estetik Mira, kerkoj 3 fizoterapiste dhe 2 mesazhjere te ken mbi 1 -2vjet eksperienc pune dhe nje parukjere ti dij t gjitha procestet e punes t parukeris t ket mbi 5 vjet eksperinec pune kush esht e interesuar t kontaktoj n kte nr tel 0688858824
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie 10/07/2019
Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie
Kompani Greke që ofron shërbime të pastrimit, higjienës dhe mirëmbajtjes në zyra, spitale, hotele,fabrika, dyqane që kërkojnë të rekrutojnë për punësim të drejtpërdrejtë:Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie për punësim të përhershëm / me orar të pjesshëm, në Athinë dhe në mbarë Greqinë. Falas us...
Greqi Kontrolloni me shitësin
08/07/2019
Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare
Une jam duke kerkuar per nje ndihmes, per nenen time. vendi i punes eshte 10 Kilometra prej Gjakoves / kosove Per me shume informacione, ju letem me kontaktoni direkt whats app +41 79 230 10 35 Pershendetje Prenka
Lezhë 200.00 Euro €
02/07/2019
Kerkohen punetore prodhimi
Kerkohen punetore prodhimi ne nje linje perpunimi e ambalazhimi uji
Tiranë 30000.00 Lek
01/07/2019
ofroj pune masazhjere
ofroj vend pune masazhjere me eksperjence kushte te mira pune paga e kenaqeshme
Tiranë 300.00 Euro €
30/06/2019
Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare -
Unë jam duke kërkuar për një ndihmës, për nënën time. vendi është 10 kilometra prej Gjakove. Fillimi punes - direkt. Për më shumë informacion, ju lutem më kontaktoni. whats app! 0041796067000
Kukës 200.00 Euro €
30/06/2019
Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare -
Unë jam duke kërkuar për një ndihmës, për nënën time. vendi është 10 kilometra prej Gjakove. Fillimi punes - direkt. Për më shumë informacion, ju lutem më kontaktoni. whats app! 0041796067000
200.00 Euro €
Operator/Agjent Forex me eksperience Anglisht/Italisht 24/06/2019
Operator/Agjent Forex me eksperience Anglisht/Italisht
Kerkohen Agjente Forex Anglisht dhe Italisht! Me eksperienca te meparshme! Baze 400 Euro + 100 Euro per cdo FTD!! Nese jeni te interesuar dergoni CV-ne tuaj ne e-mail [email protected]
Tiranë 400.00 Euro €
23/06/2019
Nightclub Durres
Kerkojme femra 18-30 vjece per punsim ne lokal nate ne Durres
Durrës 1500.00 Euro €
Ofron punë në hotel 21/06/2019
Ofron punë në hotel
Menaxhmenti SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshiron të reklamojë përmes këtij Mediumi që ne jemi duke kërkuar për staf të ri për të mbushur disa nga pozicionet e tij të lira. Ne po punojmë urgjentisht me punëtorë të rinj që do të funksionojnë në degën tonë të re këtu në Nju Jork, kompania ka nevojë për ...
Tiranë 4800.00 Euro €
16/06/2019
Babysitter
Kerkojm nje babysitter dhe ndihm per pun te shtepise.Jetojm ne zvicerr ne kanton bern. Ikena dy djem ne moshen 6 dhe 8 vjet. Nqoft se jeni te interesuar per mashum informacione me kontaktoni ne email:[email protected]
Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Marangoz
Kerkojm Marangoz me eksperienc .
Durrës Kontrolloni me shitësin
11/06/2019
Kerkoj nje banakier dhe nje kamarier
Kerkoj 1 banakier dhe 1 kamarier per nje lokal ne golem. Ofrohet fjetja dhe ushqimi. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696192365
Durrës Kontrolloni me shitësin
11/06/2019
Kerkoj kujdestare
Kerkoj kujdestare per djalin tim 1 vjet e gjysem ne zvicer Kerkoj kujdestarja te jet nga maqedonia .
Zvicer 500.00 Euro €
cerco segretaria 09/06/2019
cerco segretaria
sarò a Durazzo dal 17 al 24 luglio e avrò bisogno di una segretaria che parla correttamente l'italiano. Stipendio per 1 settimana di € 300 inviare curriculum e n° di whatsapp cerco segretaria dal 17 al 24 luglio 2019
Durrës 300.00 Euro €