Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Rino Nika 0676XXXXXX Data e regjistrimit: 08/04/2019

Lajmerimet e fundit

Dyqan në shitje në Rus 15/06/2019
Dyqan në shitje në Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katëshit në Rus. Dyqani gëzon një sipërfaqe prej 32 m². ✔Cilësitë e dyqanit: - Më përpara është përdorur si parukeri dhe ofrohet për shitje me të gjitha paji...

Shkodër
40000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira pranë kinema Millennium 15/06/2019
Ambient biznesi me qira pranë kinema Millennium

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Cilësitë e ambientit: – ka vetratë të madhe xhami, – është me pamje nga oborri I kinemase dhe rruga – ka kondicioner për të gjithë ...

Shkodër
40000.00 Lek
Objekt për shitje në Velipojë 15/06/2019
Objekt për shitje në Velipojë

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje. Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë - dritare duralumini - dyer duralumini - kan...

Shkodër
160000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni 15/06/2019
Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni. Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m². Përbëhet nga: – salloni + kuzhina – dy dhoma – dy banjo – ballkon – një magazinë. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka dritare dural...

Shkodër
59950.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në Velipojë 14/06/2019
Ambient biznesi me qira në Velipojë

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m² dhe ofron pamje nga deti. Ambienti është i shtruar në pllaka dhe ofron gjithashtu një dhomë dhe një banjo. Dhoma është e pajisur nga krevatë dhe banjoja ...

Shkodër
3000.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira në Sarreq 14/06/2019
Apartament 2+1 me qira në Sarreq

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëhet nga: - sallon +kuzhina - dy dhoma gjumi - një ballkon - banjo. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë - ka dyer druri - dritare duralumini t...

Shkodër
20000.00 Lek
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq. 13/06/2019
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq.

Sun Real Estate ofron për shite një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëhet nga: - sallon +kuzhina - dy dhoma gjumi - një ballkon - banjo. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë - ka dyer druri - dritare duralumini...

Shkodër
60000.00 Euro €
Shtëpi private 2+1 me qira, në lagjen “3 Heronjtë”. 13/06/2019
Shtëpi private 2+1 me qira, në lagjen “3 Heronjtë”.

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ndodhet në katin e parë. ✅Shtëpia përbëhet nga: – Dy dhoma gjumi – Sallon + Kuzhinë – Një banjo me të gjitha hidrosanitaret ✔Cilësitë e shtëpisë: – Është ...

Shkodër
350.00 Euro €
OKAZION: Apartament 3+1 në shitje në Perash. 13/06/2019
OKAZION: Apartament 3+1 në shitje në Perash.

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Hyrja ndodhet në katin e parë të banimit. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, tre dhoma gjumi, dy banjo. Apartamenti ka një verandë me sipërfaqe 15 m² që të je...

Shkodër
55000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq 13/06/2019
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini – ka kondicioner në s...

Shkodër
5500000.00 Lek