700.00 Euro €
Kerkojm dado

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1711 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Kerkojm dado

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1711 shikime

Përshkrimi

Prsh kerkojm nje dado per vajzat tana binjake te moshes 3 vjeqe . Dadi duhet te ket eksperinc me femijet te jet e dashur me femijet higjenike dhe e moralshme .perparsi kan dadot nga kosova Lugina dhe maqedonia .ju lutem ato dado qe nuk jon kujdes kurre per femijet mos shkruani .dado duhet ti beje dhe punet e shtepis edhe pregaditjen e ushqimit .
Per Ma shum
Info lajmrohoni ne nr 004917662387487

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Mynih, Mynih, Gjermani, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Kerkojm dado nga anonim