50000.00 Euro €
Apartament ne shitje ne Orikum Vlore

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 9 muaj më parë
149 shikime

50000.00 Euro €
Apartament ne shitje ne Orikum Vlore

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 9 muaj më parë
149 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me hipoteke dhe certifikate pronesie,siperfaqe totale 82.3 meter katror,kati i katert,me ashensor.
Apartamenti ndodhet ne qender te Orikumit, 800 meter larg detit.Pozicioni i tij ben qe ai te jete i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere.Ka dy ballkone te mbyllur me duralumin dopioxham dhe sita mbrojtese.
Apartamenti eshte vertet shume komod!
Eshte nje investim ideal pasi zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe me kryesorja eshte qetesia dhe ajri i paster.
Apartamenti ka mundesi te modifikohet edhe ne 2+1.
Ju ftojme ta vizitoni nga afer!
Cmimi 50000 euro i mobiluar ose me marreveshje shitet pa mobilim.
Per me teper kontaktoni ne telefon ose Whatsapp ne numrin 0683283893

Profili i Orikum

Orikum
Orikum Regjistruar për 9+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Orikum Vlore

Kontaktoni Orikum (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Orikum
  Orikum
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Orikum, Vlore, Vlorë, Vlorë

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament ne shitje ne Orikum Vlore Apartament ne shitje ne Orikum Vlore Apartament ne shitje ne Orikum Vlore Apartament ne shitje ne Orikum Vlore Apartament ne shitje ne Orikum Vlore Apartament ne shitje ne Orikum Vlore Apartament ne shitje ne Orikum Vlore
  50000.00 Euro € Apartament ne shitje ne Orikum Vlore nga Orikum