Language:
EN
SQ
EN
Description
Shes Apartament 2+1 plus ballkon, 77 m2 rruga e dajtit direkt siper Restorant Fresku. Pallati eshte me leje ndertimi dhe proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit dhe shitet teresisht i mobiluar.
Kontakt: tel 0692400700
No Photo
11.00 Euro €
Learn more
Lushnjë
Shitet fustani
Shitet fustani
Per me shume kontaktoni...
Per Shitje
2
View item
250.00 Euro €
Learn more
Mitrovice
No Photo
300.00 Euro €
Learn more
Tiranë
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.