Language:
EN
SQ
EN
  • Images
Description
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Pallati eshte i pozicionuar ne nje nga zonat qendrore te Tiranes, Rr. Naim Frasheri ( pas klinikes Zoja e Keshillit te Mire, Rr. e Kavajes).
Ambjenti eshte i shfrytezueshem si per zyra ashtu dhe per biznese te vogla.

Sip. 43m me hipoteke


Cmimi eshte i dikutueshem.
No Photo
1500.00 Euro €
Learn more
Zvicer
No Photo
500.00 Euro €
Learn more
Zvicer
Shitet ford focus
3.00 Euro €
Learn more
Tiranë
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.