120000.00 Euro €
Shes apartament

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
63 shikime
Nuk ka foto

120000.00 Euro €
Shes apartament

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
63 shikime

Përshkrimi

Shes apartament ne fillim te lungo mare ne pallat te ri Kati 4, 110 m2 dy dhoma gjumi sallon me guzhin 2 banja ballkon me shikim nga deti per me shum kontatoni Tel Itali 39/3279536336 wathsapp faleminderit

Profili i Llukan ALEKSI

Llukan ALEKSI
Llukan ALEKSI Regjistruar për 7+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Llukan ALEKSI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Llukan ALEKSI
  Llukan ALEKSI
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Skel, Lungo Mare, Vlorë, Vlorë, SHQIPERI
  40.47541, 19.37736

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  120000.00 Euro € Shes apartament nga Llukan ALEKSI