Pa pagesë
shes shtepi plazhi

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
85 shikime

Pa pagesë
shes shtepi plazhi

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
85 shikime

Përshkrimi

shes shtepi banimi ne qendren e shengjinit. 68 m2. 2plus1. e mobiluar . me hipoteke. me dy ballkone.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  shengjin, lezhe , shengjin, lezhe , Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  shes shtepi plazhi shes shtepi plazhi shes shtepi plazhi shes shtepi plazhi shes shtepi plazhi shes shtepi plazhi
  Pa pagesë shes shtepi plazhi nga Anonim