1.00 Euro €
Toka për shitje në Ulqin

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
413 shikime

1.00 Euro €
Toka për shitje në Ulqin

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
413 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje dy toka të ndodhura në Bregna Reç, Ulqin.

Sipërfaqja e pronave është përkatësisht 5155 m² dhe ka dokumentacion të rregullt.

Pronat janë të përshtatshme për përdorime nga më të ndryshmet për ndërtim: si vilë private, hotel etj., ose bujqësi etj.

Zona përreth është shumë e qetë dhe me ajër të pastër.

——————————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1164 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ulqin, Oher, Maqedoni, MAQEDONI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Toka për shitje në Ulqin Toka për shitje në Ulqin Toka për shitje në Ulqin
  1.00 Euro € Toka për shitje në Ulqin nga Rino Nika