95000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21 TEK KISHA MADHE SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
266 shikime

95000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21 TEK KISHA MADHE SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
266 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
????Adresë: Tek Kisha Madhe, Shkoder
????Sipërfaqe Totale: 92 m², kati VI
Përbëhet nga:
–???? sallon dhe kuzhine
–???? dy dhoma gjumi
– ???? nje banjo
-???? dy ballkone
- lavanderi
Cilesite e shtepise:
–✔ Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte.
–✔ Punime shume cilesore.

????ÇMIMI: 95,000 €
Garazh: Cmimi 25,000 €
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 16 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1717 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  16 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06959, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 21 TEK KISHA MADHE SHKODER SHITET APARTAMENT 21 TEK KISHA MADHE SHKODER
  95000.00 Euro € SHITET APARTAMENT 21 TEK KISHA MADHE SHKODER nga Rino Nika