Kontrolloni me shitësin
Shes apartament 11

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 8 muaj më parë
111 shikime

Kontrolloni me shitësin
Shes apartament 11

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 8 muaj më parë
111 shikime

Përshkrimi

Tek rruga mikel Maruli shitet apartament 52,2m²bruto dhe 46m² neto (hipotek) apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe me nje mireadministrim te ambienteve te perbashketa kati 6 me ashensor cmimi 65000€ i diskutueshme presim klienta te rregullt jo agjensi ndërmjetësimi nr kontakt 0684275343 ose 0676401054

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Gerald

Gerald
Gerald Regjistruar për 8+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Gerald (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Gerald
  Gerald
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Mikel Maruli, 1000, Tirana-Astir, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33315, 19.78231

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shes apartament 11 Shes apartament 11 Shes apartament 11 Shes apartament 11 Shes apartament 11
  Kontrolloni me shitësin Shes apartament 11 nga Gerald