85000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
102 shikime

85000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
102 shikime

Përshkrimi

Sun real estate ofron per shitje apartament 2+1 me:
adrese: rr. Elvija celebiu, zdrale, shkoder
siperfaqe: 99.7 m2, kati VIII
perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
dy dhoma gjumi
nje banjo
- dy ballkone

cmimi: 85,000 euro

shitet e mobiluar.
Ashensor.

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
rino nika +355695292667
+355676666765
sunrealestate. al@gmail. com

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1682 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06912, 19.51383

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER
  85000.00 Euro € SHITET APARTAMENT 21 ZDRALE SHKODER nga Rino Nika