4800.00 Lek
Apartamente me qira ditore Tirane

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
54 shikime
Nuk ka foto

4800.00 Lek
Apartamente me qira ditore Tirane

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
54 shikime

Përshkrimi

Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej. Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake. Cmimet variojne 3800 - 4300 lek/nata.

Per me shume informacion ose rezervime:
Tel +355 698801181
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com

Profili i Choose Balkans

Choose Balkans
Choose Balkans Regjistruar për 8+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Choose Balkans (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Choose Balkans
  Choose Balkans
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Blv. Bajram Curri, 1005, Tirana, Tiranë, SHQIPERI
  41.3207, 19.8013

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  4800.00 Lek Apartamente me qira ditore Tirane nga Choose Balkans