62000.00 Euro €
Shitet apartament 11

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 8 muaj më parë
189 shikime

62000.00 Euro €
Shitet apartament 11

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 8 muaj më parë
189 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, Sallon/Kuzhine, 1 Dhome gjumi dopio, 1 banjo, 1 ballkon. Kati 5, pa ashensor.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Pandi Pandi

Pandi Pandi
Pandi Pandi Regjistruar për 8+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Pandi Pandi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Pandi Pandi
  Pandi Pandi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Adem Sheme, Sarandë, Vlorë, SHQIPERI
  39.87633, 20.00417

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament 11 Shitet apartament 11 Shitet apartament 11 Shitet apartament 11 Shitet apartament 11 Shitet apartament 11 Shitet apartament 11
  62000.00 Euro € Shitet apartament 11 nga Pandi Pandi