2000.00 Euro €
Lokal me qera ne Rus

Dyqane
Postuar 3 vjet më parë
1268 shikime

2000.00 Euro €
Lokal me qera ne Rus

Dyqane
Postuar 3 vjet më parë
1268 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një lokal me adresë:Rus i madh, Kompleksi Muja. Ka sipërfaqe prej 400m². Ambienti ndodhet në katin e pestë me pamje nga rruga .Ka ashensor dhe shkallë, dopio termoizolim, me ndricim dhe dopio xham. Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 7 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1691 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  7 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, Rus, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lokal me qera ne Rus Lokal me qera ne Rus Lokal me qera ne Rus Lokal me qera ne Rus Lokal me qera ne Rus
  2000.00 Euro € Lokal me qera ne Rus nga Rino Nika