Kërko

Pa pagesë
Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 5 vjet më parë
1348 shikime

Pa pagesë
Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 5 vjet më parë
1348 shikime

Përshkrimi

Shitet Bar - Restorant,ne Berzhite,njesia administrative Petrele,Bashkia Tirane.Bar-Restoranti ndodhet buze rruges qe shkon per ne Elbasan.Lokali ka siperfaqe 240m2 dhe 1500 m2 toke rreth e perqark qe sherben si ambjent clodhes,kend lojrash dhe parking.Lokali dhe toka jane me hipoteke.Lokali eshte i kompletuar.Lokali furnizohet me uje dhe energji elektrike 24 ore ne 24.Lokali aktualisht nuk eshte ne pune per arsye familjare prandaj shitet.Cmimi i shitjes 170000 euro.Tel 00355695291520

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  40 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Berzhit,Tirane, Berzhit,Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane
  Pa pagesë Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane nga Anonim