Pa pagesë

Magazina ne shitje
Postuar 5 vjet më parë
320 shikime

Pa pagesë

Magazina ne shitje
Postuar 5 vjet më parë
320 shikime

Përshkrimi

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 10 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

    Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
    Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

    Artikuj të tjerë nga ky shitës

    Komentet

    Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

    Detajet e shitësit Detajet

    Rino Nika
    Rino Nika
    1698 listime aktive
    Shitës joprofesionist
    Regjistruar për 5+ vjet
    10 orë më parë e fundit në linjë
    Kontakt Të gjitha Lajmerimet

    Vendndodhja e listimit

    bulevardi Bujar Bishanaku , bulevardi Bujar Bishanaku , Shkodër, Shkodër, Albania

    Rri i sigurt!

    Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
    Pa pagesë nga Rino Nika