700000.00 Euro €
Tokë për shitje në Kune të Lezhës

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
346 shikime

700000.00 Euro €
Tokë për shitje në Kune të Lezhës

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
346 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës.
Toka ka një sipërfaqe prej 10’000 m² dhe është e përshtatshme për vila pushimi, resorte.
Toka gjendet në një zonë shumë të qetë dhe vetëm 250 m larg nga plazhi.
Zotëron dokumentacionin e duhur të pronësisë.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1684 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kune, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Tokë për shitje në Kune të Lezhës Tokë për shitje në Kune të Lezhës Tokë për shitje në Kune të Lezhës
  700000.00 Euro € Tokë për shitje në Kune të Lezhës nga Rino Nika